#16 2007-04-23 12:54:32

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Co dalem do cwh...

Spudi u diabła. Gdzieś ty był ostatnie pół roku? Przecie właśnie o tym gadaliśmy większość czasu, że all ma iść do CWH, ale prawda taka, że jedni dają, a inni nie. No i co zrobisz. Jak każdy będzie miał u siebie matsy, to nie będzie już jęczenia (a i mi się zdażyło), że dawałem all do CWH, to zrób mi to to to i to. Ale jakoś zawsze brakowało podstawowych materiałów, i chociaż co chwilę ktoś mówił, że brakuje mu tego czy tamtego. Po co udawać. Niech każdy robi ze swoimi rzeczami co chce.

Ja chiałem mieć komunę w klanie, ale to działa tylko, jak wszyscy tak chcą robić. A jak wrzuca tylko pare osób, a każdy w klanie chce, żeby mu się coś zrobiło, to jak to ma działać?

Proste.


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#17 2007-04-23 15:14:00

vaturan

Użytkownik

3968635
Skąd: Leśna
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 55
Punktów :   

Re: Co dalem do cwh...

zgadzam sie ze spudim... po co nam klan jak kazdy na siebie robi....
moze to glupie bylo z ta tabelka ale......
niech kazdy wyrazi swoja opinie czy bedzie wrzucac czy nie.......kto chce niech wrzuca w takim razie(przynajmiej ja tak mysle) ja wrzucalem i bede wrzucal..


The Master od Mysterious BD - nie ruszaj bo wpierd***
http://forum.lineage2world.com/templates/Fission/images/l2world_header_new.jpg

Offline

 

#18 2007-04-23 16:53:44

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Co dalem do cwh...

Temat nie brzmi "kto będzie wrzucał" bo o tym rozmowa była od zawsze, ale "kto co wrzucił"

A wracając, to zapomniałem ,że na samym początku wrzuciłem jakieś 140 części do DC-Shield, ok 150 do Tallum Gloves, i nie pamiętam co jeszcze ^^.

Matsy będę wrzucał all do CWH. Jak zawsze. Reszta niech robi jak chce - i tak będzie tak jak było, z tą różnicą, że teraz oficjalnie. Proste


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#19 2007-04-23 19:13:43

spudi

Administrator

3043248
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 60
Punktów :   

Re: Co dalem do cwh...

SungHe napisał:

Spudi u diabła. Gdzieś ty był ostatnie pół roku?.

miałem ważniejsze rzeczy niż granie a wracając do tematu widać kto daje co do wh bo sie deklaruj i można wywnioskować co i jak ci co sie nie deklarują nic nie dają i nic z cwh nie dostana a i żeby zaraz nikt pustych deklaracji nie składał bo to sie da mniej więcej sprawdzić czy ktoś daje czy nie


http://img243.imageshack.us/img243/6887/userbar261370qc6.gif
ME @ SK-GAMING http://www.sk-gaming.com/member/-spudi-/
visit www.pctell.pl - serwis nooteboków

Offline

 

#20 2007-04-23 19:37:28

vaturan

Użytkownik

3968635
Skąd: Leśna
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 55
Punktów :   

Re: Co dalem do cwh...

jakis podtekst kto nie daje ??


The Master od Mysterious BD - nie ruszaj bo wpierd***
http://forum.lineage2world.com/templates/Fission/images/l2world_header_new.jpg

Offline

 

#21 2007-04-24 00:45:06

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Co dalem do cwh...

No i właśnie o to chodzi - żeby nie było żadnego oskarżania - że ten daje a ten nie daje a ten kłamie, a ten się nei przyzna, a ten co powie otwarcie, że nie wrzuca nic i tak będzie miał opinię najgorszą.

Już się zaczęło: że to można sprawdzić, że jakieś podteksty... ludzie? Co to ma być - państwo policyjne? Każdy pilnuje każdego?

Poprzednim razem chciałem się tak bawić: zrobiłem lise konretnych zasad: Albo wrzucasz all do CWH albo KICK - w dużym skrócie - ale nie przeszło. Na nowo chcecie temat zaczynać? To albo się zgadzacie z tym co już kiedyś pisałem, albo, że tak zacytuję z pewnego filmu "dupa na pizdę i ani mrugnij" i koniec tematu.

Pozatym CL powiedział - każdy daje co uważa za niepotrzebne mu. W tem sposób nie będzie sprawdzania/ licznenia/ dochodzenia kto dał, kto nie dał, komu ile się należy, itd., itp.

Przecie jak się wrzuca do CWH to ma być na użytek klanu. Co się stanie z tym w środku CWH decyduje CL i proste.

Skoro powiedzmy Vatu i Spudi chcecie bawić się jeszcze w komunę, to zbierajcie we 2 na wsystko. To i tak bez różnicy będzie. Będziecie czegoś potrzebowali - poproście deto, żęby wyciągnął wam z CWH, jeśli jest. Jeśli będzie, a deto wam da, to nikt nie będzie miał fochów, bo wrzucił coś, co uważał za zbędne dla niego, bądź dal wyższego celu, którym wy się okażecie

Wiem, żę w ten sposób zbiera się duuuuuuuuuuuuuuuuuużo wolniej, ale moją matematyki niewiele osób chciało zrozumieć (4 os* 50% matsów = 2 itemy, jak komuna, a jak kapitalizm to wciąż równa się tylko 50% matsów  u każdego).

Jak już pisałem - komuna nie przeszła ani w historii, ani w naszym klanie... a szkoda. I dajcie se już spokój z tym tematem. Ja se dałem już dawno temu.

Ostatnio edytowany przez SungHe (2007-04-24 00:47:03)


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#22 2007-04-24 07:39:01

spudi

Administrator

3043248
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 60
Punktów :   

Re: Co dalem do cwh...

ja jestem za komuną ale z ekonomia kapitalistyczna matsy do cwh kasa swoja w razie skladki na cos pilnego np clan hall to wtedy kazdy daje bo jesli kazdy sobie bedzie rzepke skrobal to zbysiu nigdny nie bedziemy silnym klanem a wiem to z wlasnego przykladu jak zaczynalem dawno temu grac w l2 bylismy grupka znajomych z neta i kazdy sobie rzepke skrobal tyle ze mielismy "klan" i jak to sie skonczylo kazdy na serwie mial min b grade a my latalismy wciaz z c i to nie topami a matsy lecialy o wiele lepiej niz tu (drop spoil 5x) puzniej przeszlismy na inny zrobilismy klan taki jak bylismy z grubym w ab all matsy to cwh produkcja itemow nonstop z grubym majac 48 lvl juz w cwh b grade mielismy gotowe co nam klan zrobil tak samo bylo jak powstal bh tez dawno temu wrocilem w tedy po przerwie nie mialem armora bo odalem grubego tacie i co ile zajelo grubemu skrafcenie mi armoru hmm 1-2 dni i nie mow ze tam matsy lepiej lecialy itp po prostu kazdy je dawal do cwh zreszta nawet teraz jak wejdziesz na deta na dn zobaczysz jaki syty mamy cwh taka prawda po to sie robi klany zeby twozyc cos razem a nie kazdy sam w takim razie klan nie jest potrzebny

zapomnialem dodac jezeli ktos nie ma zamiaru dawac nic do cwh albo tylko podstawowych matsow niech odrazu sie tu zdeklaruje bedziemy wiedziec na czym stoimy i wrazie czego jak dojdzie do produkcji komu krafcic(kto daje ten dostaje) bo wiem ze niektore osoby lubia same sobie robic rzeczy wiec imo niech wszystko trzymaja u siebie w wh tylko niech tu napisza ze tak beda robic i tyle


http://img243.imageshack.us/img243/6887/userbar261370qc6.gif
ME @ SK-GAMING http://www.sk-gaming.com/member/-spudi-/
visit www.pctell.pl - serwis nooteboków

Offline

 

#23 2007-04-24 09:37:29

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Co dalem do cwh...

Spudi, przecie ja pamiętam jak było. Byłem z wami od AB i pamiętam, że szybko się zbierało. Sam miałem AVA szybko. Ale wiesz jak jest teraz.

Tylko jakoś nie widzę, żeby ktoś się wypowiadał w tym temacie poza tobą, mną, detem i vatu. Problem w tym, że nie można z tego jakiegokolwiek wniosku wyciągnąć. Bo to i tak połowa zarejestrowanych osób w klanie jakoś. Spora część w ogóle nie wchodzi na forum. Więc jak możesz stwierdzić co i jak?

Zresztą, ja już powiedziałem, róbta co chceta. Ja będę wrzucał.

Jak wejdę to przerzucę z mojego bufa jeszcze parę kolejnych matsów z RB.


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xbleach.pun.pl www.elmir.pun.pl www.slipup.pun.pl www.rometrouterws50.pun.pl www.niebianscypogromcy.pun.pl