#1 2007-04-21 13:24:30

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

Witam, wiecie jak

To moje pomysły (i nie tylko moje chyba)

Z obecnych w klanie, ludzi na niższysch lvlach trza ekspić OBOWIĄZKOWO, kto może sam, niech czym prędzej dobija przynajmniej do 70.

Jeżeli jakiś buffer jest aktywny i pyta się o ekspa, to bez gadania brać go do pt. Nie myślcie tylko o mniejszym ekspie dla siebie, połowie adeny i matsów, pamiętajcie, że jeżeli oni będą słabi - klan będize słaby. Jak będą na wysokich lvlach, to otwierają się wrota do party na RB. No i bufer w PT to darmowe bufy i leczenie - szybciej się mobki zabija, mniejsza możliwość, że się padnie. Aha, jakby ktoś nie wiedział buferzy to: PP, BO, SE, BD, WC, OL (chyba innych w klanie nie mamy)

Samemu polecam ekspić (i magowie, i wojaki) w Forest of Death, Blazing Swamp, Davastated Castle, na północy Goddart (Atelope i Brandersnach - mają 1/2 HP). Sprawdźcie gdzie wam szybciej mobki padają i gdzie wam mniej HP i MP złazi - i tam nawalajcie. Lepiej rozwalić 2 mobki za mniej ekspa niż jednego za więcej, który zdąży nam parę razy przyłożyć.

Łączcie ekspienie z questami - dodatkowe korzyści. Jak jest możliwość robić mniejsze lub wioększe PT i robić questy z Giants Cave i Lair Of Atharas (te na recki A gradowe). Jak idziecie do Cata i Nekro (tam też weźcie questy od Zigurata na Ancient Scrole i od Statuł przy wejściu na Dimension Stony). Jak ekspicie na BS do Ivory Tower po questa (nie pamiętam jak się nazywa - ten potrzebny do Noblessa czy tam Suba )

Odradzam  wizyty na Cmentary/Forbidden Gataway - tam się idzie na zaczepki i PVP.

To na razie tyle. Zapraszam do tematu dotyczącego party na Raid Bossy


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#2 2007-04-21 13:31:07

NerGal

Pure Evil

8731350
Skąd: Death fields
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 38
Punktów :   

Re: Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

Zbysiu widze ze odwaliles kawal dobrej roboty ^^ nie pisz ze bd to bufer bo bic nie bedzie chcial i tak juz jest leniwy (to o Tobie Vat )

Offline

 

#3 2007-04-21 14:00:33

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

Hehe, ale poważnie, dobijcie do tego 66 lvlu co nie mają, a się zaczną Raidbossy

Pamiętajcie, o sile klanu stanowi siła, zgranie i zaangażowanie ludzi w nim, a to jest wynikiem dbania o odpowiednio wysokie lvle wszystkich, to zaprowadzi do częstych wypadów na RB, a to może być powodem szybszego zdobycia sprzętów konkretnych ^^

A jakbędziemy mieli wysokie lvle, konkretne sprzęty, to będziemy zmiatali całe klany


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#4 2007-04-21 15:17:13

Jedigrom

Użytkownik

308157
Skąd: Korribean
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

Ale wyklad machnales Zbysiu Wszystko juz wiedzialem wiec nie dowiedzialem sie zbyt wiele, ale nawet madrze... Jak na ciebie Zapomniales napisac o kryszach

Offline

 

#5 2007-04-21 15:33:05

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

Ciiiii, wcale nie zapomniałem Jak będiesz rogadywał Jedi, to stracimy monopol w klanie na kryształki

A poważnie to bierzcie w Aden (w Giran chyba też) questy na kryształki i róbcie . Jakie lvle na jkich mobach dałem linka w temacie http://bhelite.pun.pl/viewtopic.php?id=8


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#6 2007-04-21 22:19:32

vaturan

Użytkownik

3968635
Skąd: Leśna
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 55
Punktów :   

Re: Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

deto.. jestem leniwy.. i dobrze mi z tym kazdy wie i sie przystosowuje


The Master od Mysterious BD - nie ruszaj bo wpierd***
http://forum.lineage2world.com/templates/Fission/images/l2world_header_new.jpg

Offline

 

#7 2007-04-21 23:17:19

Jedigrom

Użytkownik

308157
Skąd: Korribean
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 46
Punktów :   

Re: Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

W sumie najbardziej chodzilo mi o RB..... Ale dzieki i tak przyda sie na pewno ten link

Offline

 

#8 2007-04-22 19:57:12

NerGal

Pure Evil

8731350
Skąd: Death fields
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 38
Punktów :   

Re: Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

ja dodam jeszcze jedno ^^ im wiecej rb tym wieksze lvle. RB daja najwiecej ekspa, 2 minuty bicia i kilka % ^^ wiec sie oplaca

Offline

 

#9 2007-04-23 00:10:28

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Jak mamy urosnąć w siłę - poradnik/nakazy/sugestie :)

Zapomniałem jeszcze napisać: jak ktoś robi questa i potrzebuje pomocym to niech nie szuka długo. A pomoc w questach na suby/3klasę obowiązkowa jak ekpspienie buferów !


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-gra.pun.pl www.mmbf.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl