#31 2007-04-25 20:09:47

Jedigrom

Użytkownik

308157
Skąd: Korribean
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 46
Punktów :   

Re: czy abbys umiera

Ci najlepsi chodza w a grade bo przeciez matsy leca duuuuzo lepiej(widzialem typeska w nightmare) patrzac na rynek w giran ludzi jest mniej, ceny podobne. Liczba graczy sie nie wyswietla jak na Abyssie, ale kumpel mowil ze wieczorami jest ponad 1k(serwer jest wtedy light albo normal:) Jak mowie nie ma tam tak wielu hardcorowcow ktorzy trzesa polowa serwera wiec w moim pojeciu mozna wiele zdzialac, tym bardziej ze roznica w matsach jest OGROMNA. Na 34 lvlu wywalam po 6 animal bone na EG z kazdego bata a z hangman tree co drugi daje steel(jest ono drogie na tym serwie po 50k widzialem ze ktos skupowal). Gram sobie fighterem 19 lvl narazie gralem nim 2 godziny bo spoilem kumpla skladamy heavy dooma we 2 i 2 sety potrzebujemy w dodatku(na mnie i na spoila

Offline

 

#32 2007-04-26 07:48:37

spudi

Administrator

3043248
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 60
Punktów :   

Re: czy abbys umiera

zeby to byl c5 i rate xp min 10 to moze  jak by kazdy przechodzil to bym tez poszedl a tak to nie  dziekuje  nie mam czasu pozatym pewnie trzeba q robic na  zmiane klasy  co juz mnie calkiem odstrasza  mam na abyssie swojego ciekiego necra ale  mam a tam nic wiec dziekuje  jak gruby  pomysli o przejsciu  ja koncze gre przejde  tylko w tedy  gdy abbys umrze smiercia tragiczna


http://img243.imageshack.us/img243/6887/userbar261370qc6.gif
ME @ SK-GAMING http://www.sk-gaming.com/member/-spudi-/
visit www.pctell.pl - serwis nooteboków

Offline

 

#33 2007-04-26 10:02:10

NerGal

Pure Evil

8731350
Skąd: Death fields
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 38
Punktów :   

Re: czy abbys umiera

pozyjemy zobaczymy... narazie ten serw mnie troche intryguje ale to nic

Offline

 

#34 2007-04-26 15:43:21

RUBINA&CNOTO

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: czy abbys umiera

jak bym chcial taki spoil to wrocilbym  na shadow archmage 78,wc 68, set tallum robe , polowe dc, kilka innych czesci a, z 4 bronie A, kilka B, z 4 sety B, i troche kasy nie pamietam ile 300kk moze wiecej- nie chce mi sie tam wracac bo sporo ludzi ma  taki majatek!

Offline

 

#35 2007-04-26 22:12:11

Jedigrom

Użytkownik

308157
Skąd: Korribean
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 46
Punktów :   

Re: czy abbys umiera

W zasadzie to tu wcale sporo ludzi nie ma takiego majatku, w zasadzie jedno ally opanowalo serwer:ma prawie wszystkie zamki(mylilem sie piszac ze nie ma tu molochow-ally), ale jakies tam probuja walczyc. Mi sie tu podoba, spoil tutaj uznaje za latwiejszy, ale sprawiedliwy: w koncu od tego sie dostaje skilla na 50 lvlu czy tam 51 lvl zeby nosic tego b grade, a nie zbierac na niego do 70 lvlu...  Jak chce ktos sprawdzic ten serwer to gg wciaz dostepne. Shadow ma mnostwo ulatwien, a naleza do nich na przyklad rozne potki, tutaj mana potow nie ma w ogole, a co do innych to jest jak na abyssie(dlatego nie uwazam porownania tego serwera z shadow za sprawiedliwe). Ktos zainteresowany sprawdzeniem serwera to w kazdej chwili gg dostepne moje. Serwer ma podobno uprgadeowac sie na c5, ale blizej nic nie wiem na ten temat, musze sie zapytac

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.bakugan-gra.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl