#1 2007-04-23 13:04:26

Jedigrom

Użytkownik

308157
Skąd: Korribean
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 46
Punktów :   

Koniec z Abyss

Chcialbym wszystkim teraz oznajmic ze robie to o czym juz wspominalem wczesniej: odchodze z Abyssa i przechodze na Roxxy. Powody odejscia to:
         1.Główny: denerwujacy mnie od dluzszego czasu serwer. Nie bede sie rozpisywal na ten temat sami wiecie jakie ma bugi. Chodzi tez o to ze odkad gram na nim(7 miesiecy) to nigdy nie bylo tak lipnie jak teraz. Umieszczenie posta przez spuda "czy abyss umiera" swiadczy o tym ze nie tylko ja tak mysle... Mam przed soba miesiace wolne od nauki lub z jej niewielka iloscia(a wiec szybko nadrobie straty lvlowe), w L2 planuje grac jeszcze dlugo wiec chce wybrac dobry, trudny i zbalansowany serwer, a takim jest Roxxy. Nie ma tam mana potow, raty:SP: 10x
Exp: 7x
Drop: 5x
Spoil: 5x
Adena: 10x, kilku aktywnych GMów.... Zawsze gdy serwer ma pasc to nawet godzine przedtem informuja o tym graczy. Serwer sukcesywnie dostaje tez dodatki c5. Gra tam moj kumpel z reala, ktory mnie z L2 zapoznal i nalezy do AoF, wiec bedac tam nie zgine
         2.Poboczne: chce sprobowac czegos nowego, sorcerer juz mi sie znudzil troche i Roxxy jest tez trudniejszym serwerem a ja lubie wyzwania
           Na zakonczenie chce podziekowac wszystkim za gre, w szczegolnosci Zbysiowi i Detowi: od was nauczylem sie grac Zostalem przyjety bo wczesniej gralem w AoF do ktorego dostalem sie wylacznie przez znajomosci bedac calkowitym noobem. Bylem tez noobem kiedy dolaczylem do was i dzieki wam juz nim nie jestem. Nie odchodze z powodu ludzi, jezeli bylbym na Abyssie to tylko z wami. Mimo to wole odejsc, poniewaz to przeciez tylko gra a ona ma sprawiac przyjemnosc: niestety Abyss bardzo utrudnia czasem czerpanie z niej satysfakcji Nie zaluje ze nie poszedlem na Roxxy od razu razem z AoF ktore sie rozpadlo: tych 4 miechow z wami nie zamienilbym na nic Dziekuje jeszcze raz za wszystko wszystkim, w szczegolnosci wyzej wymienionym i narazie.

                                                                                                         Żegnam






            PS. Jak chcesz Deto to mnie wywal, a jak nie chcesz zebyscie mieli kare to wejde na Abyss ostatni raz i sam wyjde.
            PS2: jezeli ktokolwiek chce przejsc ze mna to kontakt GG 308157... Pisac nawet jak jestem niedostepny

Ostatnio edytowany przez Jedigrom (2007-04-23 14:58:34)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zgs-asg.pun.pl www.szmatki.pun.pl www.gornikradlin.pun.pl www.wrestlehazard.pun.pl www.nasza-wioska-pl.pun.pl