#1 2007-04-23 15:39:43

vaturan

Użytkownik

3968635
Skąd: Leśna
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 55
Punktów :   

ally

jak dla mnie waznym watkiem jest takie cos jak postdanie dobrego ally... zawsze jak malo osob w klanie jest to mozna cos skrecic.. jak sa wlasciciel zamkow mozna seedy wymienic itp. wiem ze mamy narazie malo osob ale przydalo by sie jak najszybciej ally.. wyrazcie swoje opinie


The Master od Mysterious BD - nie ruszaj bo wpierd***
http://forum.lineage2world.com/templates/Fission/images/l2world_header_new.jpg

Offline

 

#2 2007-04-23 17:18:32

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: ally

Uporządkujmy sprawy w klanie najpierw. Stwórzmy porządny i silny klan Wylewlujmy słabszych. Jak już będziemy w jakimś Ally, to bądźmy w jego elicie, jak na Elitę BH przystało.

Ally może poczekać wg. mnie.

Chciaż bardzo mi się podobało, jak dołączyliśmy do FV, a potem CO (RBPT i PvP), to nie ma co ukrywać - niewiele z tego było zysku materialnego. Z RB dostawaliśmy ochłapy same. W następnym ally chiałbym, żeby każdy się z nami liczył. A żeby tak było, najpierw musimy zdobyć szacunek. Bez zgrania w klanie tego nie osiągniemy i właśnie na tym popracujmy.

Taka jest moja opinia.


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#3 2007-04-24 16:57:14

RUBINA&CNOTO

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-04-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: ally

jak ja mam to ocenic to wlasnie dostalismy tyle na ile zasluzylismy od ally za udzial w biciu RB

Offline

 

#4 2007-04-25 09:51:24

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: ally

Eeee To zależy kiedy. Było jedno RB na którym party nasze (Makler, Gierek, David, Castia, Ja, Może ktoś jeszcze, i chyba nie skłamałem wymieniając) miało podnosić dropy, a to ponoć zależy od tego, kto obrażeń najwięcej zada - był to dzień, kiedy padło jakieś 13 RB, z czego 3 albo 4 razy właśnie nasze PT podnosiło doropy, zatem nie było najgorzej, a też dostaliśmy ochłapy - jakieś gówniane partsy.

Potem nasza frekwencja we wszystkim była mała, nie ma co się oszukiwać.

Dlatego właśnie najpierw musimy popracować nad poprawą organizacji w klanie.


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#5 2007-04-25 10:13:28

NerGal

Pure Evil

8731350
Skąd: Death fields
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 38
Punktów :   

Re: ally

najpierw zrobimy lvle klanu. dobijemy do 40 klanowiczow i wkrecamy sie do ally. nie ma co sie tak spieszyc do tego ally. znowu bedziemy miec na glowie wiele nienaszych wojen...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inkwizycja.pun.pl www.mmbf.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.bakugan-gra.pun.pl