#1 2007-05-07 21:20:51

vaturan

Użytkownik

3968635
Skąd: Leśna
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 55
Punktów :   

KLAN

1. KTO KURWA ROZJEBAL KLAN I DLACZEGO DETO ??
2. CZEGO KURWA ROZJEBALES KLAN
3. MYSLE ZE JAK COS TAKIEGO SIE ROBI TO MOZNA COS KURWA NAPISAC NA FORUM A NIE JA WCHODZE I NIE WIEM CZY KLAN SIE ROZJEBAL CZY MNIE WYJEBALISCIE (ALE JA 3 OSOBY INNE TEZ WYJBENAE TO KLAN SIE ROZJEBAL)


The Master od Mysterious BD - nie ruszaj bo wpierd***
http://forum.lineage2world.com/templates/Fission/images/l2world_header_new.jpg

Offline

 

#2 2007-05-08 15:31:44

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: KLAN

Klan się rozjebał. Deto go rozjebał. Mówiłem, zęby napisał na forum chociaż, lae widze, że jak zawsze ma to w dupie. No co ja zrobie.

Zapisz się gdzieś Vatu serio.


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#3 2007-05-08 16:04:33

vaturan

Użytkownik

3968635
Skąd: Leśna
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 55
Punktów :   

Re: KLAN

tzn ze nie powstanie nowy bh ? a moze jakis powod rozjebki klanu ?


The Master od Mysterious BD - nie ruszaj bo wpierd***
http://forum.lineage2world.com/templates/Fission/images/l2world_header_new.jpg

Offline

 

#4 2007-05-08 20:10:26

Eltin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-05-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: KLAN

TA jajco deto cos tam gadal ze mamy podobno dolaczyc masowo do jakiegos nowego klanu jakies noobki nie znam nawet nazwy tego klanu .
Mozliwe ze przejde do tego czegos ale prawdopodobne jest ze zalatwie sobie cieple miejsce gdzies w ROP .
Pozdro dla all


HeadHunter

Offline

 

#5 2007-05-08 20:34:52

NerGal

Pure Evil

8731350
Skąd: Death fields
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 38
Punktów :   

Re: KLAN

klan jest cukierkowy duzo osob online, mila atmosfera ^^duzo usmiechnietych twarzy... az sie zygac chce no tak dalem dupy i nie zapisalem na foum nie bijcie. ale porozmawialem prawie z kazdym osobiscie. w koncu bedziemy mogli chodzic klanowo na RB i inne takie:P. ludzie sa tu chetni do pomocy i panuje komuna czy tez komuna z akcentami kapitalistycznymi ^^ teraz mi tylko WAS tam brakuje

Offline

 

#6 2007-05-08 23:10:44

vaturan

Użytkownik

3968635
Skąd: Leśna
Zarejestrowany: 2007-04-18
Posty: 55
Punktów :   

Re: KLAN

powiedz mi nazwe klanu po 1... po 2 ja tez mam cieplutkie miejsce w rop w ishadowsi wiec nie wiem bo dla mnie klan bez calego skladu BH to nie klan... moze lepiej przejsc do rop (wszyscy) albo wprowadzic plan nad ktorym mysle ze zbyszkiem.. ale to narazie tylko plany


The Master od Mysterious BD - nie ruszaj bo wpierd***
http://forum.lineage2world.com/templates/Fission/images/l2world_header_new.jpg

Offline

 

#7 2007-05-09 07:09:36

spudi

Administrator

3043248
Call me!
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 60
Punktów :   

Re: KLAN

eh tyle sie najebalem zeby zrobic te forum teraz musze je rozjebać szkoda słow


http://img243.imageshack.us/img243/6887/userbar261370qc6.gif
ME @ SK-GAMING http://www.sk-gaming.com/member/-spudi-/
visit www.pctell.pl - serwis nooteboków

Offline

 

#8 2007-05-09 11:55:33

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: KLAN

Spudi błagam, nie rozjwalaj tego forum.

Wiesz ile się napisałem tutaj? Nie chce mi się 3 raz pisać tegowszytkiego na jakimś innym forum. Co ci szkodzi, żeby to pozostało.

SPUDI ŁADNIE PROSZĘ NIE ROZWALAJ TEGO FORUM

A do sprawy wracając, gadałeś ze mną to mówiłem " tylko napisz o tym na forum i pogadaj online kto będzie. Żeby znów nie było jak wtedy, że właże i nic nie wiem. Tylko widzę, że nie ma klanu." Albo jakoś tak ^^ przecie nie pamiętam słowo słowo tego co mówiłem. Dlatego się czepiłem, że nie napisałeś. A jako były Cl byłego klanu byłeś raczej zobowiązany do tego, żeby wsystko pisać na klanowym.

Ehh. Ta gra wyraźnie psuje stotunki między nami

Ostatnio edytowany przez SungHe (2007-05-09 11:59:46)


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

#9 2007-05-10 17:53:35

SungHe

Użytkownik

2139868
Skąd: Gryfów/Wrocław/L2
Zarejestrowany: 2007-04-15
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: KLAN

Te chłopaki. Spokojnie.

Pamiętam jak mnie wciągaliście w L2. Jak to Spudi wywabiał ludzi swoim kozikiem ich tnąc po plecach. Tamten oddawał, a tu Kisiuś (czyli deto) przywalał zza pagórka firebalem. Ile w tym było prostej lecz genialnej taktyki a ile zabawy i radości.

No to ściągnąłem L2, zainstalowałem, i stworzyłem Sung I razem się pomykało. Najpierw W AB, 2x , a potem w BH. I było fajnie. No i był jeszcze Izu i Wapniak i pojawiło się paru innych (ti bez obrazy reszta - wymieniłem tylko znajomych z reala). Razem tworzyliśmy paczkę.

Teraz to jakieś fochy, to wyzwiska,... LUDZIE !! Przecie gramy po to żeby się bawić. Przecie niedługo się nawalicie i po gębach zaczniecie przez L2 okładać ;P I sam też dostanę, bo nie pomagałem Porannej (Detowi) ostatnio questa robić...

...bo mi się nie chciało. Raz dobiłem lvl, potem robiłem krysza na 9 do Valhalki, raz poszedłem, ale nawet 5 minut mnie nie było bo sam się Deto zmyłeś, potem RB, potem w ToI się z głuchym bawiliśmy na 7, potem znów RB, ehh.

Ja gram dla przyjemności i wy też powinniście. A nie fochy jakieś, wyzwiska, obgadywanie, itp.

Ta zasrana gra najpierw zajebiście was/nas łączyła, a teraz zaczyna dzielić.

I najciekawsze, że największe problemy zdogadaniem się mam z Detem, którego znam zajdłużej. Jakoś z głuchym możemy pójść gdzieś razem. Albo ja się go zapytam czy CHCE iść, albo on mnie, i jak tak, to pomykamy razem. A jak jeden czy drugi odmówi to nikt nie robi z tego powodu fochów.

...chociż nie... z Detem odkąd się znam się kłócimy.. czyli w sumie jest jak zawsze

Ale wracając: DOROŚNIJCIE !!

a no i Spudi, dzięki. To forum może się jeszcze przydać

Ostatnio edytowany przez SungHe (2007-05-10 17:54:29)


...ale ja nie jestem uzależniony od grania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mmbf.pun.pl www.inkwizycja.pun.pl www.bakugan-gra.pun.pl www.narutouzumakiwalka.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl